Uchwała nr 15/2025/IX - OKW
Okręgowej Komisji Wyborczej Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie
z dnia 01 października 2025 r.
w sprawie powołania komisji skrutacyjnych rejonów wyborczych w wyborach delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie
na X kadencję 2026-2030
Na podstawie § 11 ust. 1 w zw. z § 6 ust. 4 i 5 oraz § 12 Zasad przeprowadzania wyborów w rejonie wyborczym, w trybach głosowania osobistego, korespondencyjnego i elektronicznego, stanowiących załącznik do Regulaminu wyborów do organów i w organach izb lekarskich oraz trybu odwołania członków tych organów, przyjętego uchwałą nr 2 XVI Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 17 maja 2024 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu wyborów – Okręgowa Komisja Wyborcza Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie uchwala, co następuje:
§ 1
1. Do przeprowadzenia wyborów delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie na X kadencję 2026-2030 powołuje się w rejonach wyborczych komisje skrutacyjne.
2. Składy osobowe komisji skrutacyjnych, o których mowa w ust. 1, w tym wyznaczone osoby przewodniczących komisji skrutacyjnych, określa załącznik do niniejszej uchwały.
§ 2
Uchwała podlega publikacji na stronie internetowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie.
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Załącznik do Uchwały 15.2025.IX-OKW
Sekretarz
Okręgowej Komisji Wyborczej Szczecinie
prof. dr hab. n. med. Grzegorz Trybek
Przewodniczący
Okręgowej Komisji w Szczecinie
dr n. med. Hubert Bogacki

